“Të q**sha nënën, unë kam 5 makina!”/ Amerikania shpërthen ndaj ish-të dashurit shqiptar – AlpeGossip
“Të q**sha nënën, unë kam 5 makina!”/ Amerikania shpërthen ndaj ish-të dashurit shqiptar

“Të q**sha nënën, unë kam 5 makina!”/ Amerikania shpërthen ndaj ish-të dashurit shqiptar

Ndodh shpesh që femrat ta përjetojnë shumë keq ndarjen dhe të bëjnë gjeste ekstreme, duke u kthyer shpeshherë në “mankth” edhe për ish-partnerët.

Një rast i ngjashëm duket të jetë edhe ai i një shqiptari në SHBA, të cilit nuk i kanë shkuar edhe aq mirë punët pas ndarjes nga ish e dashura.

Edhe pse i riu shqiptar ka vazhduar jetën e tij, ish-partnerja amerikane e ofendon vazhdimisht në rrjetet sociale.

Ajo shihet në disa Instastory në Instagram tek shan në gjuhën shqipe me ofendime nga më brutalet, madje i kujton shqiptarit se ka pesë makina.

Në videot më poshtë, ajo dëgjohet duke thënë se:

Unë nuk jam ku*vë! Kam para, kam shtëpi, kam pesë makina. Ik pi*dhu!”
Amerikania nuk ndalet me kaq, duke e sharë të riun shqiptar vazhdimisht nga nëna. Nuk i dimë me siguri se cilat mund të jenë arsyet që kanë çuar në ndarjen e tyre, por mund të themi me siguri se ofendimet publike në rrjetet sociale nuk do të çojnë në zgjidhjen e këtyre mosmarrëveshjeve.