“PSE TË DJEG KAQ SHUMË…”/ “Plas” debati mes Teas dhe Anës për Andin në “Për’puthen”: Nuk jam fare xheloze, s’kam interes… – AlpeGossip
“PSE TË DJEG KAQ SHUMË…”/ “Plas” debati mes Teas dhe Anës për Andin në “Për’puthen”: Nuk jam fare xheloze, s’kam interes…

“PSE TË DJEG KAQ SHUMË…”/ “Plas” debati mes Teas dhe Anës për Andin në “Për’puthen”: Nuk jam fare xheloze, s’kam interes…

Takimi i Andit dhe Teas ka sjellë jo pak debate në studio.

Pas transmetimit të pjesës së dytë të takimit, Ana tha se takimi i tyre dukej si aktrim.

Por ndërkohë Tea iu përgjigj direkt duke i thënë se ajo është xheloze.

Debati

Tea: Pse të djeg kaq shumë që ndërhyn me takimet e mia me Andin
Ana: Jo kush tha. Nuk më dukeni real. Unë e mendoj kështu, që ju aktroni
tea: Ti thjesht e mendon, nuk e bazon diku
Ana: Jo unë ju kam parë, në jemi në tv këtu, që do të thotë ti sheh cilësitë dhe kaq.
Tea: unë them që je xheloze
Ana jo nuk jam fare xheloze. Unë s’kam interes për Andin
Tea: Po atëherë pse komenton nëse ‘ske interes