TRE EMRAT E FAMSHËM TË MUZIKËS NË NJË BASHKËPUNIM TË RI/ Robert Berisha zbulon se… (FOTO) – AlpeGossip
TRE EMRAT E FAMSHËM TË MUZIKËS NË NJË BASHKËPUNIM TË RI/ Robert Berisha zbulon se… (FOTO)

TRE EMRAT E FAMSHËM TË MUZIKËS NË NJË BASHKËPUNIM TË RI/ Robert Berisha zbulon se… (FOTO)

Robert Berisha ka njoftuar se do të vijë me një bashkëpunim të ri me Eneda Tarifën dhe Kastro Zizon.

I ftuar sot në studion e “Wake Up” në Top Channel, ai ndër të tjera foli edhe për projektet e ardhshme muzikore.

Siç e tha edhe Roberti, projekti do të finalizohet shumë shpejt me një klip. Presim.