MUZIK DHE HAREM/ Shihni si e “DREDH” këngëtarja Anjeza Branka (VIDEO) – AlpeGossip
MUZIK DHE HAREM/ Shihni si e “DREDH” këngëtarja Anjeza Branka (VIDEO)

MUZIK DHE HAREM/ Shihni si e “DREDH” këngëtarja Anjeza Branka (VIDEO)

‘’Të kam xhan, Papi, Ani ani, Dashuria da da da, Nizma’’ ishin këto projektet që e rikthyen aktive në skenën muzikore këngëtaren e njohur, Anjeza Branka. Me një fizik që lakmohet nga femrat e dëshirohet nga meshkujt.

Ajo nuk ndalet së provokuar pikërisht me këtë video ku tregon  të pasmet e saj duke e”dredhur”

Veshur me një fustan të bardhë Anjeza duket shumë sensuale dhe tërheqse.

Përgatiti: AlpeNews.al