Ju kujtohet hera e parë që keni parë Kallashin? Ja si numëronte dikur paratë para kamerës (VIDEO) – AlpeGossip
Ju kujtohet hera e parë që keni parë Kallashin? Ja si numëronte dikur paratë para kamerës (VIDEO)

Ju kujtohet hera e parë që keni parë Kallashin? Ja si numëronte dikur paratë para kamerës (VIDEO)

Kallashi vazhdon të tërheqë vëmendjen me postimet e saj provokuese, por jo vetëm.

Kërcimtarja dhe këngëtarja u bë e njohur falë kërcimeve të saj provokuese, që u pëlqyen shumë nga publiku.

Kallashi është një ndër personazhet më të komentuara nga publiku sidomos kur vjen puna tek format e saj trupore.

Dalja e saj e parë në publik i bëri të gjithë për vete dhe kjo falë formave të saj bombastike dhe super seksi.

Para katër vitesh, Prive solli një kronikë për Donjeta Kosumin në një video ku valltarja rrëfen fillimet, numëron paratë para kamerave e shumë të tjera si këto.

I rikujtoni në këtë video!