PASI ZBULOI SE ËSHTË E FIKSUAR PAS KËTIJ REPERI/ Fjorentina pranon se ka kryer SEKS në “Big Brother” (FOTO) – AlpeGossip
PASI ZBULOI SE ËSHTË E FIKSUAR PAS KËTIJ REPERI/ Fjorentina pranon se ka kryer SEKS në “Big Brother” (FOTO)

PASI ZBULOI SE ËSHTË E FIKSUAR PAS KËTIJ REPERI/ Fjorentina pranon se ka kryer SEKS në “Big Brother” (FOTO)

Ishin ndër çiftet më të komentuar të Big Brotherit, jo vetëm për lidhjen e tyre “simpatike”, por edhe për ndarjen e tyre të “zhurmshme” e cila u diskutua gjerësisht nga mediat rozë, por edhe nga komentuesit dhe fansat e tyre.

Të gjithë banorët janë të gjatë gjithë kohës të vëshguar nga ‘syri’ i Big Brother, por ka edhe disa gjëra që mund të ndodhin e shumë pak i mësojnë. Shpesh herë shumë nga personazhet pasi dalin nga shtëpia e Big-ut edhe nuk i pranojnë gjërat që mund të kenë bërë. Ndryshe nga të tjerë që edhe s’mund ta pranojnë, Fjorentina e thotë hapur se ka kryer seks brenda shtëpisë me Olsin.

Ish banorja e BB ka qenë e ftuar në emisionin “E-Show” me moderator Ermal Qori. Gjatë intervisës moderatori vendos t’i bëjë Fjorentinës disa pyetje pikante dhe një ndër to ishte nëse ka bërë gjëra të turpshme në ambiente publike dhe ajo është përgjigjur duke thënë në ‘Big Brother’.

‘Çfarë kë bërë brenda në Big?’ e pyet moderatori, nderkohe ajo i thotë:

‘Të gjitha ato që mund të bëjë një çift’

Më pas Ermali i tregon disa meshkuj VIP shqiptare dhe i drejton pyetjen:

“Me cilët nga këta artistë do doje të kishe një marrëdhënie, Ledri, Noizy, Yll Limani, Butrint Imeri apo Robert Berisha?”, por Fjori thotë se nga lista mungonte Capital T dhe ai është artisti që ajo simpatizon, por jo se do donte diçka më shumë me të, thjesht e pëlqen shumë dhe se ka sipmati vërtet të veçantë për Kapon