FOTO/ Lori Hoxha na magjepsi...E shtrirë dhe duke menduar për dikë që mungon - AlpeGossip
FOTO/ Lori Hoxha na magjepsi…E shtrirë dhe duke menduar për dikë që mungon

FOTO/ Lori Hoxha na magjepsi…E shtrirë dhe duke menduar për dikë që mungon

Trashëgimtarja e Top Medias është duke shijuar disa ditë pushimesh të paharrueshme në Maldive.

Lori është shoqëruar nga familja e saj, por duket se i mungon partneri Vis Bajraktari. Postimet e saj të fundit janë nga më të bukurat dhe tregojnë një shije të hollë për blogeren.

Fotoja e fundit tregon se edhe pse në mesin e një mrekullie piktoreske i mungon diçka që e ka futur në mendime të thella.

‘Mbrëmje e thelle dhe pyetja është..kush po ëndërron për kë? ‘ shkruan Lori në foton e saj relaksuaese ku duket e shtrirë.