I PUBLIKUAN FOTOT INTIME NGA PLAZHI / Bleona Qereti “NXEHET” me median dhe gazetarët shqiptarë (FOTO) – AlpeGossip
I PUBLIKUAN FOTOT INTIME NGA PLAZHI / Bleona Qereti “NXEHET” me median dhe gazetarët shqiptarë (FOTO)

I PUBLIKUAN FOTOT INTIME NGA PLAZHI / Bleona Qereti “NXEHET” me median dhe gazetarët shqiptarë (FOTO)

Bleona Qereti ka vite që jeton dhe vazhdon karrierën muzikore në Amerik.

Këngëtarja është kritikuar gjithmonë nga mediat e huaja por edhe shqiptare për veshjet ektravagante dhe trasparente, ajo ka filluar pushimet dhe duket se po i shijon.

Bleona është aktive në rrjtet sociale dhe tërheqë gjithmonë vëmendje me fotot që poston, dje qarkulluan disa foto intime të bleonës në plazh .

Këngëtarja ditën e sotme  ka ndarë një foto në story ku duket se është shumë e acaruar me median shqiptare dhe miqtë e saj gazetarë.