Adelina Tahiri na tregoi barkun e rrumbullakosur/ Zbulohet emri i vogëlushit që do të sjellë në jetë (FOTO) – AlpeGossip
Adelina Tahiri na tregoi barkun e rrumbullakosur/ Zbulohet emri i vogëlushit që do të sjellë në jetë (FOTO)

Adelina Tahiri na tregoi barkun e rrumbullakosur/ Zbulohet emri i vogëlushit që do të sjellë në jetë (FOTO)

Tashmë duket se periudha e saj e ëmbël është në ditët e fundit dhe Adelina Tahiri mesa duket po merr masa të sjellë në jetë vogëlushin e saj.

Së fundmi bukuroshja ka pozuar në Instagram duket treguar barkun e rrumbullakosur dhe duke e saktësuar me mbishkrimin 97% ndërsa ka qenë Bertan Asllani i cili mesa duket ka zbuluar emrin e fëmijës që Adelina do të sjellë në jetë.

“Djan Carlo is coming”, ka shkruar Bertani në foton e Adelinës.