Wow, nuk e prisnim! “Sarpi”dhe aktorja shqiptare kapen duke trafikuar drogë: Dënohen me… ! (FOTO) – AlpeGossip
Wow, nuk e prisnim! “Sarpi”dhe aktorja shqiptare kapen duke trafikuar drogë: Dënohen me… ! (FOTO)

Wow, nuk e prisnim! “Sarpi”dhe aktorja shqiptare kapen duke trafikuar drogë: Dënohen me… ! (FOTO)

Shumë shqiptarë tashmë janë fansa të mëdhenj të aktorëve turq dhe për të fiksuarit pas tyre ka një lajm të keq. Dy nga aktorët e famshëm të serialeve turq janë arrestuar. Bëhet fjalë për Çağatay Ulusoy, të cilin shumë prej jush e njihni me rolin e ‘Sarpi’-t dhe aktorja me origjinë shqiptare, Gizem Karaca.

Ata janë arrestuar nga policia teksa u është gjetur sasi kokaine dhe kanabisi, por jo vetëm ata pasi kishte edhe figura të tjera të njohura. Dyshja janë dënuar me 4 vjet e 2 muaj burg me akuzën e trafikimit të drogës. Tani pritet që vendimi të dërgohet edhe në Gjykatën e Apelit.