POZOI TOPLESS DHE ME XIXA/ Anxhelina Hadërgjonaj “tërbon” ndjekësit (FOTO) – AlpeGossip
POZOI TOPLESS DHE ME XIXA/ Anxhelina Hadërgjonaj “tërbon” ndjekësit (FOTO)

POZOI TOPLESS DHE ME XIXA/ Anxhelina Hadërgjonaj “tërbon” ndjekësit (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj është një ndër femrat më të përfoluar në showbiz,e cila tërheq gjithmonë vëmendje me pozat e aj provokuese. Kohët e fundit Anxhelina eksperimenton shpesh me “look-un”  për të cilin kujdeset miku i saj Ariel.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto që ndezi rrjetin Anxhelina shihet e shtrirë në një vend me rërë, e mbuluar me xixa t nga këmbët te flokët dhe vetëm me të brendshme.

View this post on Instagram

🎥 Shooting visuals #RunFor

A post shared by Anxhelina (@anxhelina) on