“LULET MË TË BUKURA M’I JEP TI/ Elvana Gjata ndan momentet më të bukura me njeriun e shtrenjtë (FOTO) – AlpeGossip
“LULET MË TË BUKURA M’I JEP TI/ Elvana Gjata ndan momentet më të bukura me njeriun e shtrenjtë (FOTO)

“LULET MË TË BUKURA M’I JEP TI/ Elvana Gjata ndan momentet më të bukura me njeriun e shtrenjtë (FOTO)

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata i ka munguar publikut keto muaj. Përveç faktit që nuk ka qenë aktive në muzikë, ajo është tërhequr disi nga rrjetet sociale dhe poston shumë rrallë.

Elvana po kalon kohë me familjen e saj dhe këtë e ka zbuluar me anë të disa postimeve në Instastory. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit dy foto pranë të atit, i cili i ka dhuruar lule.

“Vajza e babit! Lulet më të bukura m’i jep ti”, ka shkruar ajo krahas fotove.