SA ROMANTIK/ Feston ditëlindjen, Geti surprizon Marinën që në mesnatë (FOTO) – AlpeGossip
SA ROMANTIK/ Feston ditëlindjen, Geti surprizon Marinën që në mesnatë (FOTO)

SA ROMANTIK/ Feston ditëlindjen, Geti surprizon Marinën që në mesnatë (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Marina Vjollca feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet dhe surprizat nga njerëzit e dashur. I pari që e ka uruar publikisht është partneri i saj, Getoar Selimi.

Ai ka pritur mesnatën për të surprizuar të shoqen. Reperi ka publikuar në profilin e tij të Instagramit një foto pranë Marinës dhe e ka uruar me fjalët më të ëmbla.

“Gëzuar ditëlindjen për femrën që ende e bën zemrën time të rrahë shpejt. Princesha ime”, ka shkruar Geti.