PAS NDARJES NGA LOREDANA/ Kush vajzë ia ka marrë zemrën Mozzikut (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA LOREDANA/ Kush vajzë ia ka marrë zemrën Mozzikut (FOTO)

PAS NDARJES NGA LOREDANA/ Kush vajzë ia ka marrë zemrën Mozzikut (FOTO)

Reperi i njohur Mozzik në një intervistë për “Prive” ka folur rreth jetës së tij private. Që pas ndarjes nga Loredana, të gjithë janë bërë kuriozë të dinë nëse reperi ka ndonjë femër tjetër në jetën e tij.

Gjatë intervistës, Mozzik u pyet nëse është i lidhur apo single. Ai u shpreh se për momentin nuk është në një histori të re dashurie, pra është single. Mesa duket asnjë vajzë nuk ia ka marrë zemrën reperit pas Loredanës.

Nga ana tjetër reperja e njohur Loredana që pas ndarjes nga reperi është përfolur për një lidhje me Zunën. Dyshja shihen vazhdimisht bashkë dhe gjërat mes tyre duket se po ecin me hapa seriozë.