E NJIHNI? Butrint Imeri pozon krah vajzës super seksi dhe rrjeti po zien – AlpeGossip
E NJIHNI? Butrint Imeri pozon krah vajzës super seksi dhe rrjeti po zien

E NJIHNI? Butrint Imeri pozon krah vajzës super seksi dhe rrjeti po zien

Butrint Imeri tërheq shpesh vëmendjen me postimet e bëra në rrjete sociale, ashtu sic ka bërë dhe së fundmi. Këngëtari ndodhet me pushime në Meksiko dhe nuk i ka kursyer fotot në Instagram.

Butrint Imeri pozon krah vajzës misterioze super seksi dhe rrjeti po zien

Në njërën prej tyre Butrinti shihet krah një vajze bukuroshe e cila është e veshur me bikini. Ai nuk ka dhënë asnjë informacion rreth saj, por në rrjet po flitet se ajo mund të jetë e dashura e tij e re.

Butrint Imeri pozon krah vajzës misterioze super seksi dhe rrjeti po zien

Megjithatë nuk duhet përjashtuar si mundësi se bukuroshja mund të jetë thjesht modele në klipin e tij të ri.

Butrint Imeri pozon krah vajzës misterioze super seksi dhe rrjeti po zien