Jo vetëm mes luksit! Lori Hoxha e kalon të dielën në “sektorin e preshit”, por veprimi i saj na çuditi (FOTO) – AlpeGossip
Jo vetëm mes luksit! Lori Hoxha e kalon të dielën në “sektorin e preshit”, por veprimi i saj na çuditi (FOTO)

Jo vetëm mes luksit! Lori Hoxha e kalon të dielën në “sektorin e preshit”, por veprimi i saj na çuditi (FOTO)

Blogerja e famshme dhe trashëgimtarja bukuroshe e Top Channel, Lori Hoxha njihet për jetën e saj super luksoze.

Por, këtë herë ajo na ka befasuar me një fotografi të publikuar nga vetë ajo. Lori ka treguar se të dielën zakonisht e kalon në një treg perimesh, ku fokus ajo e ka preshin, shkruan Indeksonline.

Ndonëse mes perimesh, Lori edhe këtë herë është shfaqur plot stil.