ME TË PASMET NË PLAN TË PARË/ Vajza e Sbianit i vë “flakën” rrjetit (FOTOT) – AlpeGossip
ME TË PASMET NË PLAN TË PARË/ Vajza e Sbianit i vë “flakën” rrjetit (FOTOT)

ME TË PASMET NË PLAN TË PARË/ Vajza e Sbianit i vë “flakën” rrjetit (FOTOT)

Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Medini, herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet seksi që bën në rrjetet sociale.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka publikuar disa foto ku ka pozuar e shtrirë në breg të detit. Duke marrë rreze dielli, Keisi ka vënë në pah të pasmet e saj bombastike.

“Ndihem mirë nën rrezet e diellit dhe me bikini”- shkroi Keisi, duke lënë pak vend për imagjinatën.

Ajo ndodhet me pushime në Ksamil së bashku me babanë, me të cilin është shumë e lidhur dhe ka një marrëdhënie shumë shoqërore.