Xheni i Big Brother NDEZ rrjetin! Poston FOTON me rroba plazhi dhe duket shumë… – AlpeGossip
Xheni i Big Brother NDEZ rrjetin! Poston FOTON me rroba plazhi dhe duket shumë…

Xheni i Big Brother NDEZ rrjetin! Poston FOTON me rroba plazhi dhe duket shumë…

Ish banorja e Big Brother ka ndezur rrjetin me postimin e saj provokues.
Tashmë është sezon plazhi dhe postimet e rrjeteve sociale dominohen nga fotot me bikini.

Këtë herë Xheni ka ndarë një foto mjaft të nxehtë teksa shfaqet duke marrë rreze dielli. Menjëherë pas këtij publikimi kanë vërshuar komentet pozitive ndaj saj.

Pas ndarjes nga Benardi, Xheni ka preferuar të mos jetë shumë aktive në postimet e saj në rrjetet sociale.