Pasi Ariana Grande i tha këtij shqiptari “TË DUA” para miliona personave, ky i fundit ka dy fjalë për t’i thënë (FOTO) – AlpeGossip
Pasi Ariana Grande i tha këtij shqiptari “TË DUA” para miliona personave, ky i fundit ka dy fjalë për t’i thënë (FOTO)

Pasi Ariana Grande i tha këtij shqiptari “TË DUA” para miliona personave, ky i fundit ka dy fjalë për t’i thënë (FOTO)

Shqiptari bëhet pjesë e projektit gjigand të Ariana Grande-s.

Ashtu si ka dhe mbiemrin, ka edhe suksesin e saj. Ajo është ndër këngëtaret më të preferuara në botë, madje ka dhe shumë fansa nga Shqipëria. Mirëpo Grande ka zgjedhur të punojë me një shqiptar në klipin e saj të fundit.
Me pamjen e saj në klipin e ri, “No Tears Left to Cry” është kujdesur make-up artisti shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanovic. Si çdokush nëse do ishte pjesë e këtij projekti do ndihej i privilegjuar dhe mjaft i lumtur njëjtë si Mario. Ky i fundit ka dy fjalë falenderuese për yllin botëror.
“Ariana ti je një engjëll. Ishte shumë bukur të punoja në këtë projekt dhe nuk mund ta heq dot nga mendja këtë këngë, qëkur e dëgjova në fillim.”, shkruan grimieri shqiptare në postimin e tij.