NUK ËSHTË RENATO DHE AS ALFIO/ Blendi Fevziu takon shefin e famshëm të kuzhinës (FOTO) – AlpeGossip
NUK ËSHTË RENATO DHE AS ALFIO/ Blendi Fevziu takon shefin e famshëm të kuzhinës (FOTO)

NUK ËSHTË RENATO DHE AS ALFIO/ Blendi Fevziu takon shefin e famshëm të kuzhinës (FOTO)

Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të pëlqyer të ekranit shqiptar. Dihet tashmë që një ndër pasionet më të mëdha të gazetarit Blendi Fevziu janë udhëtimet.

Së fundmi gazetari ka vizituar një destinacione mjaft interesant të cilin akoma nuk na e ka zbuluar.

Blendi ka publikuar një foto ku shihet bashkë me shefin më të njohur Nusret Gokçe ose ndryshe “Salt Bae”  i cili është bërë tashmë hit në internet.

View this post on Instagram

@nusr_et

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on