I KËRKOJNË FALJE ATYRE QË KANË MBETUR JASHTË/ Mozzik dhe Loredana thyejn rekord në Ferizaj (FOTO) – AlpeGossip
I KËRKOJNË FALJE ATYRE QË KANË MBETUR JASHTË/ Mozzik dhe Loredana  thyejn rekord në Ferizaj (FOTO)

I KËRKOJNË FALJE ATYRE QË KANË MBETUR JASHTË/ Mozzik dhe Loredana thyejn rekord në Ferizaj (FOTO)

Këngëtarët e njohur Mozzik, Loredana dhe Getinjo, i’u rikthyen koncerteve pas një kohe të gjatë pauze.

Treshja ishte mbrëmë në Ferizaj për të performuar hitet e tyre ndër vite dhe të këtij viti.

Koncerti i mbajtur në njërin prej klubeve në Ferizaj, ishte i stërmbushur madje ka pasur njerëz të cilët mbetën jashtë.

Këtë e ka bërë të ditur Mozzik, i cili postoi disa fotografi në Instagram, me anë të cilave tha se të tre, mbrëmë kanë thyer rekorde për shkak të numrit të madh të njerëzve që ishin aty për t’i parë e dëgjuar nga afër.