TË DUKET VETJA SEKSI TY? Enca nuk ia përton me përgjigjen fanses (FOTO) – AlpeGossip
TË DUKET VETJA SEKSI TY? Enca nuk ia përton me përgjigjen fanses  (FOTO)

TË DUKET VETJA SEKSI TY? Enca nuk ia përton me përgjigjen fanses (FOTO)

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila adhurohet nga shumë meshkuj për linjat seksi dhe bukurinë e saj. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku publikon shumë foto nga përditshmëria e saj. Së fundmi ka postuar një foto ku shfaqet shumë seksi me një make up tepër të goditur dhe që i del në pah gjoksi i saj. Por një fans paska një mendim ndryshe nga fansat e tjerë dhe e pyet “Të duket vetja seki?”

Enca nuk ka hezituar t’i përgjigjet dhe i thotë: “Icik, po ty?”