Ija e Bes Kallakut është larguar nga instagrami/ Aktori publikon mesazhet dhe zbulon arsyen: Pse nuk je…(FOTO) – AlpeGossip
Ija e Bes Kallakut është larguar nga instagrami/ Aktori publikon mesazhet dhe zbulon arsyen: Pse nuk je…(FOTO)

Ija e Bes Kallakut është larguar nga instagrami/ Aktori publikon mesazhet dhe zbulon arsyen: Pse nuk je…(FOTO)

Ija e Bes Kallakut është bërë e famshme nëpërmjet videove të publikuara në rrjetet sociale nga vetë aktori i humorit.

Ajo gjithashtu ka qenë e ftuar edhe në emisione të ndryshme pas famës së madhe që ka marrë dhe është mjaft e dashur për publikun shqiptar. Para disa muajsh Ija e Besit hapi llogari në Instagram dhe në një kohë të shkurtër kishte shumë ndjekës, por më pas nuk ishte shumë aktive.

Por tani është zbuluar arsyeja pse. Bes Kallaku ka publikuar në instastory një bisedë të tij me gjyshen e cila i ka dërguar disa video dhe aktori i thotë që do ia publikojë në Instagram, por nuk ka qenë aktive.

Ija i thotë që ka patur shumë punë dhe Besi shkroi: “Arsyeja pse Ija nuk ka qenë aktive në IG”.