“KA NDENJUR ME MUA…”/ Einxhel i flet mikut të tij për ndjesitë për Dj Dagz: Tentoi të më kuptonte… – AlpeGossip
“KA NDENJUR ME MUA…”/ Einxhel i flet mikut të tij për ndjesitë për Dj Dagz: Tentoi të më kuptonte…

“KA NDENJUR ME MUA…”/ Einxhel i flet mikut të tij për ndjesitë për Dj Dagz: Tentoi të më kuptonte…

Në një bisedë me mikun e saj Flor Gjini, Einxhel Shkira i ka treguar atij për ndjesitë e saj ndaj Dj Dagz.

Moderatorja e njohur shprehet se ai është kujdesur për të që në fillim dhe ka qenë i vetmi që ka tentuar të kuptojë çfarë natyre është.

“Dagz që kur erdhi herën e parë ka ndenjur me mua duke folur për mua,i vetmi banor këtu brenda që tentoi të më kuptonte se si jam,çfarë natyre jam,çfarë s’jam,tentoi të bënte një analizë të qetë të më kuptonte si njeri,ndërkohë që njerëzit e tjerë nuk e nisën kështu me mua”, u shpreh moderatorja.