Pasuria e Noizy-t ka shkuar në miliona euro, reperi zbulon të ardhurat neto – AlpeGossip
Pasuria e Noizy-t ka shkuar në miliona euro, reperi zbulon të ardhurat neto

Pasuria e Noizy-t ka shkuar në miliona euro, reperi zbulon të ardhurat neto

E shohim gjithnjë mes makinave luksoze dhe orave të shtrenjta, por Noizy ka zbuluar ditën e sotme sa është vlera e pasurisë së tij.

Reperi ka postuar një foto të klikimeve të këngës së tij, duke treguar se i ka kaluar milionin e 18-të.

Një një postim në Instagram, ai shkruan se:

Kjo shifër duket se është sa të ardhurat e mia neto”.
Me pak fjalë, reperi ka treguar se pasuria që ka shkon deri në 18 milion euro.

Epo tani mund t’i kuptojmë klipet luksoze dhe serinë e makinave të shtrenjta.