Dua kokëkuqe i frymëzoi të gjithë: I pari që guxoi ishte vëllai i saj – AlpeGossip
Dua kokëkuqe i frymëzoi të gjithë: I pari që guxoi ishte vëllai i saj

Dua kokëkuqe i frymëzoi të gjithë: I pari që guxoi ishte vëllai i saj

Pak ditë më parë, Dua na fiksoi të gjithëve me modelin e ri të flokëve. Këngëtarja vendosi t’i shkurtonte edhe pak, në një gjatësi dhe stil të ngjashëm me Victoria Beckham në vitet ’90.

Të gjithë adhurueset e flokëve me gjatësi mesatare e vendosën përfundimisht prerjen e ardhshme.

Por ky ndryshim nuk ishte i fundit për Duan, e cila krej papritur i dhuroi vetes disa çaste si kokëkuqe.

Hmm, kush nuk e mendoi sikur t’i drejtohej/kthehej sërish ngjyrës së kuqe?

Por sa ne ta vendosim se ç’do të bëjmë me lyerjen e ardhshme, vëllai i Duas i pati të qarta idetë. Pa e menduar dy herë, Gjini eksperimentoi me look-un më cool të momentit.

The coolest kid just got cooler @gjinlipa 💘

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on