MODERATORI SHQIPTAR MARTOHET ME TË DASHURIN/ Shpërthen rrjeti: Po ky në shtëpi është nusja apo dhëndri…(FOTO) – AlpeGossip
MODERATORI SHQIPTAR MARTOHET ME TË DASHURIN/ Shpërthen rrjeti: Po ky në shtëpi është nusja apo dhëndri…(FOTO)

MODERATORI SHQIPTAR MARTOHET ME TË DASHURIN/ Shpërthen rrjeti: Po ky në shtëpi është nusja apo dhëndri…(FOTO)

Mishel Rrena ishte moderatori që u bë i famshëm në një emision televiziv në Top Channel.

Ai tërhoqi shumë vëmëndje për pamjen e tij të bukur. Por pas mbarimit të emisionit  ai nuk u pa më në media.

Mishel u largua për në Londër edhe arsyeja paska qenë i dashuri sekret.

Ndodhë për herë të parë kurorzimi i një martese gay në Shqipëri dhe për më tepër të jetë figurë publike.

Pas publikimit të fotove kanë nusr komentet nëpër rrjetet sociale, ku disa janë treguar “open-mind” duke mbështetur çiftin edhe të tjerë e kanë kritikuar ashpër këtë martesë.