E PABESUESHME/ Reperja e famshme amerikane vishet me fustanin e Valdrin Sahitit – AlpeGossip
E PABESUESHME/ Reperja e famshme amerikane vishet me fustanin e Valdrin Sahitit

E PABESUESHME/ Reperja e famshme amerikane vishet me fustanin e Valdrin Sahitit

Valdrin Sahiti është padyshim një ndër stilistët më të njohur shqiptar. Me veshjet e tij vishen një pjesë e mirë e vajzave nga trojet tona dhe jo vetëm. Puna e tij ka është e pëlqyer edhe jashtë vendit.

Së fundmi ai ka realizuar një fustan për këngëtaren e njohur me famë botërore Cardi B. Para një viti Valdrini deklaroi në ‘Xing me Ermalin’ se ka komunikuar me Cardin, pasi kjo e fundit i kishte shkruajtur në WhatsApp. Më pas ato kanë filluar të ndjekin dhe njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe ja ku janë tani: stilisti i ka realizuar një fustan shumë të bukur.

Fustani në fjalë është në ngjyrë të zezë dhe shumë ekstravagant. Për të shuar kureshtjen mund të shihni foton e mëposhtme: