DIÇKA NUK SHKON/ E vutë re edhe ju penelin e Luanës? (FOTO) – AlpeGossip
DIÇKA NUK SHKON/ E vutë re edhe ju penelin e Luanës? (FOTO)

DIÇKA NUK SHKON/ E vutë re edhe ju penelin e Luanës? (FOTO)

Puntata e sotme e “Shiko Kush Luan” sapo ka nisur dhe gjatë prezantimit të moderatores bukuroshe menjëherë një detaj ka rënë në sy.

Po ta vini re me vëmendje, peneli i saj i syve lë shumë për të “dëshiruar”.

Nuk e dimë pse këtë herë ka bërë këtë zgjedhje por jemi habitur disi.