“UJË DHE SAPUN”/ Arilena publikon foton me Miriamin ku duken si motra dhe më natyrale se asnjëherë – AlpeGossip
“UJË DHE SAPUN”/ Arilena publikon foton me Miriamin ku duken si motra dhe më natyrale se asnjëherë

“UJË DHE SAPUN”/ Arilena publikon foton me Miriamin ku duken si motra dhe më natyrale se asnjëherë

Ailena ka publikuar ditën e sotme një foto ku shfaqet pranë Miriamit dhe të dyja shfaqen më natyrale se asnjëherë më parë. Vajzat janë të dyja pa “make up” dhe duket se po shijojnë rrezet e diellit krah njera tjetrës.

Të dyja këngëtaret dallohen për miqësin e ngushtë që kanë me njera tjetrën  dhe publikojne shpesh foto me njëra tjetrën.

Mund të themi me plot  bindje se kjo është foto-ja më e ëmbël e  ditës.

View this post on Instagram

I love my bestie🧝🏻‍♀️🐣🥰 @miriamcani

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on