ÇMENDEN ITALIANËT/ Vajza e Ornella Mutit del siç e ka bërë nëna dhe bën akrobaci (FOTO) – AlpeGossip
ÇMENDEN ITALIANËT/ Vajza e Ornella Mutit del siç e ka bërë nëna dhe bën akrobaci (FOTO)

ÇMENDEN ITALIANËT/ Vajza e Ornella Mutit del siç e ka bërë nëna dhe bën akrobaci (FOTO)

Ornella Muti mbetet një nga aktoret më të bukura italiane, por një vëmendje të madhe ka fituar edhe vajza e saj, Naike Rivelli e cila njihet për fotot provo.kuese që poston në rrjete sociale.

Së fundmi Naike ka pozuar ezhveshur duke bërë akrobaci dhe joga të cilën e ka pasion.

Naike ashtu si e ëma është aktore dhe ka luajtur në filma shumë të njohur. 44-vjeçarja është edhe nënë e një djali.

Ajo shpeshherë tërheq vëmendjen me fotot që poston, por edhe me deklaratat e bujshme.