PERFORMANCA QË ÇMENDI RRJETIN/ U mërzitët nga fustanet e Alketës? Prisni të merrni vesh sa ndërroi JLO në “Super Bowl” – AlpeGossip
PERFORMANCA QË ÇMENDI RRJETIN/ U mërzitët nga fustanet e Alketës? Prisni të merrni vesh sa ndërroi JLO në “Super Bowl”

PERFORMANCA QË ÇMENDI RRJETIN/ U mërzitët nga fustanet e Alketës? Prisni të merrni vesh sa ndërroi JLO në “Super Bowl”

Jennifer Lopez në bashkëpunim me Shakirën në eventin “Super Bowl LIV Halftime Show” kanë dhuruar një performancë fantastike dhe kanë bërë të gjithë botën te flasi për to.

Por ajo që na i mori më shumë vëmendjen ishte vet Jennifer me veshjet e saj të veçanta e të ndryshme, ku të gjithëve ju ra në sy se si ajo i ndërronte njëra pas tjetrës, nga një veshje plot elegancë në një tjetër që ja tregonte format e trupit më seksi se kurrë.  Shkëlqente e gjitha dhe për këtë nuk ishte vetë performanca, por çdo gur që shndrinte në trupin e saj.

Drej fundit Lopez vendosi që t’i nxirrte në pah linjat e saj të lakuara dhe me kaq veshje sa ndërroi na rikujtoi Alketa Vejsiun… ALPEgossip.al