Eni Çobani PËRGJIGJET pas deklaratës së Agronit: Të flasësh si njeri i lirë… (FOTO) – AlpeGossip
Eni Çobani PËRGJIGJET pas deklaratës së Agronit: Të flasësh si njeri i lirë… (FOTO)

Eni Çobani PËRGJIGJET pas deklaratës së Agronit: Të flasësh si njeri i lirë… (FOTO)

Aktori i humorit Agron Llakaj u shpreh gjatë ditës së sotme në Energy Radio se rubrika më e dobët e emisionit të moderatorit Ardit Gjebrea ishte pikërisht ajo e Eni Çobanit.
Gjithashtu ai theksoi se personazhi i “Lirës” nuk ishte aspak imitim i saj. Mirëpo juristja e njohur e “të dielës shqiptare” nuk mund të qëndronte pa reaguar.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto duke parë telefonin dhe krahas saj ka shkruar: “Te jesh i lire eshte e drejte themelore e cdo kujt qe vjen ne jete,por te jetosh dhe te flasesh si njeri i lire eshte virtyt dhe vlere,”-përfundon Eni.

Nuk dihet nëse replikat mes këtyre dy personazhe do të vijojë.