SA NA KISHTE MUNGUAR/ Pas 7 vitesh, këngëtarja shqiptare rikthehet me videoklip të ri (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
SA NA KISHTE MUNGUAR/ Pas 7 vitesh, këngëtarja shqiptare rikthehet me videoklip të ri (VIDEO+FOTO)

SA NA KISHTE MUNGUAR/ Pas 7 vitesh, këngëtarja shqiptare rikthehet me videoklip të ri (VIDEO+FOTO)

I kishte munguar muzikës e skenës shqiptare prej vitesh, por Jehona Sopi më në fund është rikthyer. Këngëtarja fillimisht u rikthye në muzikë duke marrë pjesë në “Kënga Magjike 2019” ndërsa tani i është rikthyer videoklipeve.

Jehona ka publikuar në ditën e Shën Valentinit këngën e saj më të re “Jena dashtë”. Muzika e këngës u punua nga Darko Dimitrov ndërsa tekstin e ka shkruar Aida Baraku. Kënga e re e Jehonës është pëlqyer shumë dhe flet për marrëdhënien në çift.

Videoklipi i fundit i Jehonës ishte “Të shkuara”, i publikuar në vitin 2013.