ASHTU SIÇ E DO TRADITA/ Pas takimit me familjen Fero i bën Arbenitës dhuratë një palë dhëmbë (FOTO) – AlpeGossip
ASHTU SIÇ E DO TRADITA/ Pas takimit me familjen Fero i bën Arbenitës dhuratë një palë dhëmbë (FOTO)

ASHTU SIÇ E DO TRADITA/ Pas takimit me familjen Fero i bën Arbenitës dhuratë një palë dhëmbë (FOTO)

Javën e kaluar, Fero shkoi të takonte familjen e Arbenitës.

 

Çifti publikuan foto gjatë takimit të rëndësishëm për ta, ku të pranishëm ishin mamaja e Arbenitës, motra e Arbenitës, vëllai i Arbenitës dhe ca pjestarë të tjerë të familjes si përshembull gjyshja që nuk i la të rrinin afër njëri- tjetrit në avion.

Këtë javë pas zyrtarizimit të lidhjes, Fero vendosi t’i bënte asaj dhuratë një palë dhëmbë.

Mbrëmë në orët e vona, Arbenita bëri një trajtim për estetikën e dhëmbëve. Jo se Arbenita ka nevojë, por një vizitë për dhëmbët nuk është kurrë ide e keqe.