“U NIS PRINCI POR MBËRRITI VETËM KALI”/ Këngëtarja shqiptare flet për jetën private (FOTO) – AlpeGossip
“U NIS PRINCI POR MBËRRITI VETËM KALI”/ Këngëtarja shqiptare flet për jetën private (FOTO)

“U NIS PRINCI POR MBËRRITI VETËM KALI”/ Këngëtarja shqiptare flet për jetën private (FOTO)

Flaka Krelani është beqare dhe ende nuk e ka gjetur shpirtin binjak.

Të paktën kështu është shprehur ajo në një Intervistë të dhënë për emisionin e mëngjesit, “Wake Up”.

Flaka Krelani rrëfeu se ende nuk e ka gjetur princin e zemrës, duke e përshkruar situatën me një fjalë të e urtë që përdoret në Kosovë:

“Është nisur princi me kalë, por mbërriti vetëm kali”.

Me sa duket Flaka nuk e ka gjetur ende personin e duhur.

Krahas projekteve që pritet të realizojë gjatë këtij viti, këngëtarja vijon me koncertet dhe vetëm dy ditë më parë ajo ishte në Tiranë ku dhuroi një performancë fantastike me këngët e Michael Jackson (lexo këtu).