PASI FËLLIQI FUTBOLLISTIN E MARTUAR/ Bebe Rexha ka dy fjalë për burrin e saj të ardhshëm (FOTO) - AlpeGossip
PASI FËLLIQI FUTBOLLISTIN E MARTUAR/ Bebe Rexha ka dy fjalë për burrin e saj të ardhshëm (FOTO)

PASI FËLLIQI FUTBOLLISTIN E MARTUAR/ Bebe Rexha ka dy fjalë për burrin e saj të ardhshëm (FOTO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha vetëm pak ditë më parë ka bërë një sërë postimesh në historinë e Instagram-it duke demaskuar një futbollist që e ngacmon.

Fillimisht ajo ka treguar ngjarjen duke u rrëfyer ndjekësve të saj se personi në fjalë është i martuar dhe ka 3 fëmijë.

Sipas saj njerëz të tillë janë tradhëtarë dhe nuk bëjnë asgjë tjetër veçse të harxhojnë kohën.

Më pas ajo ka publikuar mesazhet private që ai i dërgonte duke mos zbuluar emrin por duke theksuar se ky person zhduket dhe shfaqet vazhdimisht në jetën e saj.

Së fundmi Bebe në rrjetin e saj social në Twitter ka bërë një kërkesë të çuditshme, por jo për futbollistin. Ajo e ka me bashkëshortin e saj të ardhshëm.

“Për burrin tim të ardhshëm: Të lutem eja dhe më gjej sa më shpejt. Të dua!,”- shkruan këngëtarja.