DY MUAJ PAS MASAKRËS NË ISH BLLOK/ Elvana Gjata bëhet “e gjallë” në rrjetet sociale (FOTO) – AlpeGossip
DY MUAJ PAS MASAKRËS NË ISH BLLOK/ Elvana Gjata bëhet “e gjallë” në rrjetet sociale (FOTO)

DY MUAJ PAS MASAKRËS NË ISH BLLOK/ Elvana Gjata bëhet “e gjallë” në rrjetet sociale (FOTO)

Ajo humbi çdo gjurmë me fansat pas masakrës që ndodhi më 4 tetor në një lokal në zonën e ish-Bllokut, në të cilën u përfshi dhe i fejuari i saj, Ervin Mata.

Por ditën e sotme Elvana Gjata duke se iu rikthye mediave sociale, pasi vendosi të arratisej dhe të mos jepte dëshminë e saj për vrasjen e Fabian Gaxhës.

Këngëtarja e njohur shqiptare ka ndjekur në Instagram deputetin e PS-së, Jurgis Çyrbja, duke shënuar kështu “reagimin” e saj të parë në rrjetin social.

Ndërsa i fejuari i saj është në kërkim, këngëtarja mësohet se ndodhet në Gjermani duke iu shmangur përballjes me efektivët e policisë.