“E DUA NJË GRUA TA…”/ Klajdi Haruni habit me përgjigjen e tij (FOTO) – AlpeGossip
“E DUA NJË GRUA TA…”/ Klajdi Haruni habit me përgjigjen e tij (FOTO)

“E DUA NJË GRUA TA…”/ Klajdi Haruni habit me përgjigjen e tij (FOTO)

Klajdi Haruni është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale nga ku ndan momentetet më të bukura me fansat e tij. Së fundmi ai ka dhënë një intervistë për “Prive.al” ku ka folur jo vetëm për karrierën e tij në muzikë por edhe për jetën e tij private.

 

Në një moment ai është vënë në siklet me pyetjen, nëse nusen e do të v rgjër apo jo. E kësaj pyetje Klajdi i ka dhënë një përgjigje mjaft të veçantë, ku shprehet: E dua gruan ta dua, nuk mendoj se ndikon virgjëria. Kujtojmë që këngëtari nuk ka folur asnjëherë për partneren, apo vajzën që i ka vjedhur zemrën e mund të jetë në një lidhje me të.

Ai ka pas postuar në Instagram një foto, ku shfaqej krah të dashurës, me të cilën kishte zgjedhur të kalonte një ditë të qetë në natyrë e larg zhurmës së qytetit.

 klajdi haruni

Fotoja është realizuar shumë larg çiftit dhe për këtë arsye është e pamundur që të dallohet identiteti i saj.