Rovena Stefa së shpejti nënë? Këngëtarja jep më në fund përgjigjen! (VIDEO) – AlpeGossip
Rovena Stefa së shpejti nënë? Këngëtarja jep më në fund përgjigjen! (VIDEO)

Rovena Stefa së shpejti nënë? Këngëtarja jep më në fund përgjigjen! (VIDEO)

Për këngëtaret e mirënjohura e që kanë vite në skenë, jeta private është gjithmonë një pikëpyetje e bukur për publikun. E sigurisht, Rovena Stefa nuk mund të qëndronte jashtë kësaj çështjeje.

Ajo ishte e ftuar në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës dhe u pyet se kur do të mund ta shihnim nënë.

Epo, përgjigja e Rovenës na ka bërë paksa konfuzë!

“Së shpejti! Sapo të bashkohet wonder woman dhe princin e kaltër… por unë nuk e dua atë të veshur me bikini!”, – u përgjigj Rovena.

Shpresojmë që Rovi ta gjejë sa më shpejt princin e saj të kaltër! /Blitz.al./

Videon shikojeni ketu