PAS 1 VITI PAUZË/ Çiljeta kthehet me 3 këngë të reja (VIDEO) – AlpeGossip
PAS 1 VITI PAUZË/ Çiljeta kthehet me 3 këngë të reja (VIDEO)

PAS 1 VITI PAUZË/ Çiljeta kthehet me 3 këngë të reja (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga ka dhënë lajme të bukura për fansat.

Ajo ishte e ftuar mbrëmë në një intervistë për emisionin “Mirage”. Ndër të tjera këngëtarja rrëfeu të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale, si dhe nuk munguan edhe detajet rreth këngëve të reja.

Çiljeta bëri të ditur se pas një viti pauzë, do të vijë shumë shpejt me tri këngë, ndërsa ka dhënë edhe detaje rreth projekteve të saj në muzikë.

Për më tepër ndiqni videon!