Tani meritojnë një duartrokitje! Luana dhe Marina Vjollca takojnë fëmijët jetim dhe... (FOTO) - AlpeGossip
Tani meritojnë një duartrokitje! Luana dhe Marina Vjollca takojnë fëmijët jetim dhe… (FOTO)

Tani meritojnë një duartrokitje! Luana dhe Marina Vjollca takojnë fëmijët jetim dhe… (FOTO)

Luana dhe Marina Vjollca janë dy vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar dhe shkak për këtë gjë shpesh herë janë bërë aludimet se kanë bërë operacione plastike.

Gjithsesi, ajo që ka rëndësi është se vajzat janë shumë të pëlqyera nga publiku dhe kanë një numër të madh fansash.

Së fundmi motrat Vjollca janë kanë kaluar një eksperincë shumë interesante dhe bamirëse njëkohësisht duke takuar fëmijët jetim në Kuvendin e Shqipërisë.

“Nje eksperience fanstastike sot ne Parlamentin e Shqiperise ne mbeshtetje te femijeve jetim. Jane aq te mrekullueshem sa pafajesia e tyre. Zoti i bekofte!!! Zeri i tyre duhet te degjohet patjeter.” ka shkruar ajo sipër imazheve që publikoi në rrjete sociale.