Grace dhe Abigail në gjurmët e Aurelës, bëjnë “koncert” në shtëpi (FOTO) – AlpeGossip
Grace dhe Abigail në gjurmët e Aurelës, bëjnë “koncert” në shtëpi (FOTO)

Grace dhe Abigail në gjurmët e Aurelës, bëjnë “koncert” në shtëpi (FOTO)

Këngëtarja Aurela Gaçe publikon shpesh në rrjete sociale video dhe foto të vogëlusheve të saj Grace dhe Abigail.
Këtë herë ajo ka treguar sesi dy motrat argëtohen në shtëpi duke improvizuar instrumentin e baterisë me lugë dhe pjata. Ndërkohë që Grace është duke bërë “muzikë” Abigail e shoqëron duke “kërcyer”.

“Jemi ne oren e mesimit te baterise tasa,luge…me vone fillojne legenat e tepsite Grace &Abigail 2 motra, jeta ime,”-përfundon Aurela.

Nuk është për t’u habitur që së shpejti t’i shohim edhe vogëlushet në skenë si artiste