Lori poston foto nga ishulli, fansat e “BOMBARDOJNË”: Çfarë i ke bërë… (FOTO) – AlpeGossip
Lori poston foto nga ishulli, fansat e “BOMBARDOJNË”: Çfarë i ke bërë… (FOTO)

Lori poston foto nga ishulli, fansat e “BOMBARDOJNË”: Çfarë i ke bërë… (FOTO)

Me postimet në Insta na ka treguar se po kalon momente relaksi në ishujt Maldive.

Ndonëse ditët e fundit u bë e bujshme një foto e postuar nga Lori në Insta për pozicionin e dorës së saj dhe fansat e akuzuar për photoshop, ishte vetë fashionista e cila më pas me disa foto të tjera u tall me akuzuesit.

Ndërsa përsëri ka ndodhur një episod i tillë dhe këtë herë për një foto të re ku Lori shihet të pozojë nga ishulli.

“Si këmisha ime që kam pasë kur kam fillu punën”, “Çfarë i ke bërë hundës o Lori”, Ku e ke shalën e gjatë mi…”, janë këto disa nga komentet me të cilat fansat akuzojnë përsëri Lori Hoxhën.

Epo ndodhin këto! Kur je personazh publik nuk ke si të shpëtosh nga syri i mprehtë i fansave.