“Po më dhemb shpirti”! Çfarë po ndodh me Fifin? (FOTO) – AlpeGossip
“Po më dhemb shpirti”! Çfarë po ndodh me Fifin? (FOTO)

“Po më dhemb shpirti”! Çfarë po ndodh me Fifin? (FOTO)

Një ditë e trishtë kjo e sotmja për këngëtaren shqiptare.

Edhe pse thuajse gjithmonë e shohim të qeshur dhe energjike, sot Fifi ka humbur një person të dashur.

“Baci Smajl, xhehneti qoftë i joti! Po më dhemb shpirti”, shkruan Filloreta në postimet e saj në Instastory.