“ZEMRA IME…”/ Hana feston ditëlindjen dhe urimin e parë e mori nga Getinjo (FOTO) – AlpeGossip
“ZEMRA IME…”/ Hana feston ditëlindjen dhe urimin e parë e mori nga Getinjo (FOTO)

“ZEMRA IME…”/ Hana feston ditëlindjen dhe urimin e parë e mori nga Getinjo (FOTO)

Urimin e parë për ditëlindje Hana e ka marrë nga xhaxhi Getinjo. Këtë fakt e ka zbuluar Loredana me një postim në llogarinë e Hanës ku duket një foto e kapur nga biseda në kamer e Getinjos me të voglën.

“Gëzuar ditëlindjen. Urime zemra ime”, ka shkruar Getinjo në postimin, i cili është rihedhur në llogarinë e Hanës me fjalët: “Oh xhaxhi jem”.

Ndërsa në orët në vazhdim pritet dhe urimi plot emocione dhe dashuri edhe i mami Loredanës dhe babi Mozzikut./