“FURNIZOHUNI ME UJË SE PO VJEN NJË…!” Aurela Gaçe zbulon super bashkëpunimin (FOTO) – AlpeGossip
“FURNIZOHUNI ME UJË SE PO VJEN NJË…!” Aurela Gaçe zbulon super bashkëpunimin (FOTO)

“FURNIZOHUNI ME UJË SE PO VJEN NJË…!” Aurela Gaçe zbulon super bashkëpunimin (FOTO)

Aurela Gaçe ka gati hitin e radhës dhe na paralajmëroi se do ta djegë fare!

Këngëtarja shqiptare ka zbuluar se do të vijë me një bashkëpunim me një prej këngëtarëve më të preferuar!

Bëhet fjalë për Genc Prelvukaj, për të cilin thotë se është një artist që e vlerëson dhe e do shumë!

Ajo bën me dijë se kënga do të jetë mjaft ritmike aq sa do të thyejë edhe xhamat e makinës:

“Thjeshtë, pastër,bukur…kaq tani për tani❤🇦🇱💃 # me një artist që e vlerësoj shumë. Mund të them se jam një nga fanset e ish-grupit Etno Engjujt #sot Etnon. Prandaj ftesën Genc Prelvukaj e prita me shumë dashuri”.

“Të martën në 14:00. Furnizohuni me ujë mirë se një zjarr i madh po vjen. Mos thoni që nuk ju thashë. ‘Adrenalinë’ në bashkëpunim me Aurela Gaçen. Kujdes! Kjo këngë i thyen xhamat, por nuk patët kujdes me nivelin e zërit”.