ZBULON LAJMIN E MADH/ Me vrap të zini vendet, Dua Lipa sjell DJ-in e famshëm në Prishtinë (VIDEO) – AlpeGossip
ZBULON LAJMIN E MADH/ Me vrap të zini vendet, Dua Lipa sjell DJ-in e famshëm në Prishtinë (VIDEO)

ZBULON LAJMIN E MADH/ Me vrap të zini vendet, Dua Lipa sjell DJ-in e famshëm në Prishtinë (VIDEO)

Një lajm i bukur na vjen këtë mëngjes të hëne!

Dua Lipa ka njoftuar se dj-i i famshëm, Calvin Harris, do të mbërrijë në Prishtinë për Festivalin Sunny Hill që mbahet në datat 2,3 dhe 4 gusht!

Lajmin e madh, këngëtarja e ka dhënë përmes një videoje ku Calvin flet për udhëtimin e tij drejt Kosovës këtë verë!

“Jam shumë e lumtur t’ju njoftoj  se Calvin Harris do të vijë në Prishtinë për Sunny Hill Festival në datat 2,3 dhe 4 gusht. Jam mirënjohëse për të gjithë miqtë që do të vijnë në Kosovë, duke e bërë këtë gjë të mundur, duke na mbështetur ne dhe rininë e Kosovës për një të ardhme më të ndritur!”.