SEZONI I RI/ Mësoni se kush janë 12 TRENDET e reja të këpucëve dhe nxitoni t’i blini! (FOTO) – AlpeGossip
SEZONI I RI/ Mësoni se kush janë 12 TRENDET e reja të këpucëve dhe nxitoni t’i blini! (FOTO)

SEZONI I RI/ Mësoni se kush janë 12 TRENDET e reja të këpucëve dhe nxitoni t’i blini! (FOTO)

Moti po fillon të ftohet kështu që trendet e vjeshtës 2019 do të jenë këtu shumë më parë se ju ta kuptoni. Deri tani kemi analizuar dhe përmendur çdo trend të 2019, dhe tani është koha ta zgjerojmë listën me një fokus në veshjet e këmbës, pra këpucët.

Për sezonin që po vjen, stilistët nuk janë duke shpikur ndonjë gjë të re. Në vend të kësaj, ata janë duke u përqëndruar në arkivat dhe trended e kaluara, duke shtuar ndonjë aksesorë këtu aty ose duke prezantuar forma dhe materiale të reja.

Pa shkruar akoma më tëpër ne ju prezantojmë me 12 trendet kryesore të këpucëve për këtë sezon.

Sandalet me gishin e madh të ekspozuar

Çizmet me printe kafshësh

Me printe të luleve të vjeshtës

Çizmet e rehatshme

Këpucët me pupla

  Këpucët ekstravagante

    Takat me skulptura

   Këpucët me rripa me kopësa

   Atletet me ngjyra të hapura

 Këpucët me motive detare

 Sandalet stil Teva

 Sandale minimaliste

/AlpeGossip.al