GJITHMONË ME DIÇKA TË RE/ Meghan Markle tani është dhe stiliste (VIDEO) – AlpeGossip
GJITHMONË ME DIÇKA TË RE/ Meghan Markle tani është dhe stiliste (VIDEO)

GJITHMONË ME DIÇKA TË RE/ Meghan Markle tani është dhe stiliste (VIDEO)

Meghan Markle është e pakapshme. Pasi ka mbyllur kapitullin e pushimeve ajo i kthehet punës së saj.

Në një video të publikuar në Instagram e shohim teksa po përgatitet për fushatën e koleksionit të saj të ri që ajo ka bërë për bamirësi.

Me një look casual por elegante dhe një buzëqeshje që si hiqet nga fytyra, dukesha e Sussex duket shumë e lumtur.

Ja video e prapaskenave të xhirimeve.